Spolek pro rozvoj regionu

Partnerské organizace

Vyhledávání

Přihlášení pro odběr novinek
Aktuality
Pozvánka - cyklus semnářů Cross Compliance 2017

MAS Vltava, z.s.Vás zve na cyklus seminářů v rámci projektu
Vzdělávání zemědělských podnikatelů v systému Cross Compliance v ČR
reg. č.16/002/01110/231/000055

Ekologické zemědělství, Cross Compliance


Pozvánka na setkání subjektů cestovního ruchu Vltavotýnska

Společnost INREGIO, Vás co nejsrdečněji zve na setkání subjektů cestovního ruchu Vltavotýnska, které se uskuteční ve čtvrtek 2. března od 9:30 hodin v Městském muzeu v Týně nad Vltavou. Tématem tohoto již třetího setkání je spolupráce mezi subjekty turistické oblasti Českobudějovicko – Hlubocko. Zástupci jednotlivých podoblastí představí turistické zajímavosti a novinky pro nadcházející sezónu ze svého regionu. Poté bude následovat diskuze a program ukončí prohlídka moderních interaktivních expozic Městského muzea a výstavy Václava Bláhy v Městské galerii.

Podrobnější informace o průběhu setkání naleznete v přiloženém programu.Sociální infrastruktura - Integrované projekty CLLD

V rámci IROP jsou vyhlášené výzvy na podporu Sociální infrastruktury – integrovaných projektů komunitně vedeného místního rozvoje na aktivity: Deinstitucionalizace sociálních služeb, Rozvoj sociálních služeb a Rozvoj komunitních center, Sociální bydlení.


INOVACE – PROJEKTY NA OCHRANU PRÁV PRŮMYSLOVÉHO VLASTNICTVÍ PATENT - VÝZVA II

Posílení inovační výkonnosti domácích firem a zvýšení jejich konkurenceschopnosti prostřednictvím účinnější ochrany duševního vlastnictví, zvláště na zahraničních trzích a rovněž zvýšení intenzity využívání nástrojů ochrany práv průmyslového vlastnictví nejen mezi malými a středními podnikateli, ale také u veřejných výzkumných institucí a vysokých škol.

Příjem žádostí od 4. 1. 2016 - 31. 12. 2017