PROČ S NÁMI

Pomáháme Vám již skoro 10 let!!!

Poskytujeme Vám nejen aktuální informace ze světa dotací, ale i komplexní služby projektového a strategického poradenství. Provádíme Vás krok za krokem koloběhem dotačního kolečka, (od námětu, přes sepsání žádosti a zpracování příloh, po realizaci a vyúčtování). Zajišťujeme pro Vás další související doprovodné služby k celkové realizaci Vašich nápadů.

Snažíme se teprve 1 dekádu, ale stihli jsme pomoct zrealizovat mnoho malých i velkých projektů převážně ze sociální oblasti, projekty zaměřené na životní prostředí, školství, zemědělství a podnikání, z oblasti rozvoje infrastruktury a cestovního ruchu, ze spolkové činnosti, kultury a sportu.

Seznam realizovaných služeb můžete nalézt v záložce Reference.

Založení a vznik

Občanské sdružení bylo založeno 1. prosince 2005 v souladu s ustanoveními zákona 83/1990 Sb., o sdružování občanů v platném znění. Ke vzniku Spolku pro rozvoj regionu došlo 12. května 2006 zapsáním do rejstříku Ministerstva vnitra ČR.

27. května 2015 byl Spolek pro rozvoj regionu zapsán do spolkového rejstříku u Krajského soudu v Českých Budějovicích podle zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku.

stanovy-spolku-pro-rozvoj-regionu.pdf 51.2 Kb